Zapisy on-lineZaufane opinie

100% Bezpiecznej jazdy

Zapisz się na kurs
Kaskader - zapis się na kurs

Certyfikaty

Dyplom za udział w programie prewencyjnym

Dyplom za udział w programie prewencyjnym „Bezpieczeństwo pracy w małych zakładach” dla Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Kierowców „KASKADER” s.c. Mirosław Pietrzyk, A. Saba-Pietrzyk
– dyplom stanowi wyróżnienie za podjęte przez pracodawcę działania zmierzające do poprawy poziomu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w zakładzie.

 

Świadectwo ukończenia szkolenia

Świadectwo dla Centrum Kształcenia Zawodowego Kierowców „KASKADER” s.c. Mirosław Pietrzyk, A. Saba-Pietrzyk ukończenia szkolenia zakresu:
– obsługa tachografu samochodowego
– użytkowanie okresówki tachografu
– omówienie zagadnień związanych z czasem pracy kierowcy wg obowiązujących wymagań prawnych.

 

Ostrowieckie Victory

Ostrowieckie Victory dla Centrum Kształcenia Zawodowego Kierowców „KASKADER” s.c. Mirosław Pietrzyk, A. Saba-Pietrzyk za kultywowanie 50-letniej tradycji i i innowacyjności w rozwoju kuźni kierowców regionu świętokrzyskiego.

 

Wyróżnienie z w konkursie
Ostrowiecka Firma Roku

List gratulacyjny z okazji otrzymania wyróżnienia z w konkursie Ostrowiecka Firma Roku w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających od 10 do 49 osób dla Centrum Kształcenia Zawodowego Kierowców „KASKADER” s.c. Mirosław Pietrzyk, A. Saba-Pietrzyk za osiągnięcia przyczyniające się do rozwoju gospodarczego oraz kreowania pozytywnego wizerunku miasta.

Szkoła jazdy Kaskader
ul. Targowa 9
27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
woj. świętokrzyskie
tel. 041 266 54 24
tel. kom. 602 446 749, 600 353 700
e-mail: biuro@kaskader.info.pl
FacebookMessenger